Porotherm
Bezplatná konzultace
Domovská stránka Porotherm šipečka Jaro 2017 - Stavte s Profesionály

POROTHERM DŮM Wienerberger

Zaregistrujte se k bezplatné konzultaci a využijte výhod stavby domu v programu POROTHERM DŮM Wienerberger.
Porotherm dům Wienerberger
Hledáte-li řešení svého bydlení v cihlovém domě, v rámci programu POROTHERM DŮM Wienerberger využíjte prověřenou stavební firmu a garanční listinu v hodnotě až 250 000Kč. Získáte certifikát kvality a speciální slevu 50 % u 80ti typových projektů.
Stavba rodinného domu prostřednictvím profesionální stavební firmy, minimalizace rizik a garance kvality jsou hlavními benefity programu POROTHERM DŮM Wienerberger.
 
Stavební projekt za 50%
V programu POROTHERM DŮM Wienerberger získáte 50% slevu na vybrané projekty.Více
Výběr materiálu
Mezi partnery programu PDW patří přední značky a dodavatelé stavebního materiálu.Více
Volba stavební firmy
Doporučujeme pouze prověřené, profesionální a pro vás nejvýhodnější stavební společnosti.Více
Garanční listina
V případě vyhlášení konkurzu na majetek nebo likvidaci stavební firmy v průběhu stavby, získá nová stavební firma oprávnění požadovat úhradu prokázaných vícenákladů až do výše 250 000 Kč na převzetí stavby domu.Více
Nezávislá kontrola 
Nezávislá kontrola zajistí, aby vše bylo tak, jak má být. Při splnění veškerých kritérií jakosti bude vystaven certifikát jakosti nezávislou společností CSI nebo TZÚS.Více
Video - REFERENČNÍ návštěva

Krátký příběh o stavbě rodinného domu

Ať už stavíte rodinný dům svépomocí, na klíč, nebo nízkoenergetický dům z cihel, vždy se jedná o náročný projekt. Začíná to pátráním po vhodném parcele, kde strávíte celý život. Pokračuje výběrem správných cihel, které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu. Lidé toužící po tichu potěší akustické stěny. Ti, kdo chtějí snížit náklady na vytápění i na stavbu, sáhnou po zateplených cihlách. Zákazníci bažící po rychlém dokončení zvolí ty broušené a zdící pěnu Dryfix. Půjde jim to spolu od ruky.
 
Když už máte vybrané cihly, začínají starosti s obvodovým zdivem a nosnými příčkami. Tu se ke slovu hlásí překlady pod okna a dveře. Na výběr jich máte víc než dost: stavební, keramické, roletové, okenní nebo dveřní. Současně se zamýšlíte nad dobrou stropní konstrukcí. Stropy Miako, stropní systémy nebo panely? Nabídka je široká. Na pořadu dne už je pomalu i střecha. Čím ji ale pokrýt? Do užšího výběru se hlásí měděná střešní krytina Tondach “Falcovka” nebo černá taška Samba 11. Ale pozor abyste svou pozorností upřenou na střešní tašky nezanedbávali výběr komína. Třeba komín Schiedel Uni Advanced zvládne pevná, kapalná i plynná paliva. Uf. Noci jsou dlouhé a sny o dokonalém domu stále živější.
 
Obvodové zdi stojí, strop i střecha drží, komín táhne a zateplení domu máte také vyřešené. Hurá, může se jít zdobit. Své v potu krvi vypiplané zdi ozdobíte lícovými cihlami. Jejich barvu ale vybíráte s rozmyslem, pár let se na ni totiž budete den co den dívat.
 
Když je váš cihlový dům hotov, pohodlně se usaďte v obýváku, dejte si nohy na stůl a pomalu začněte přemýšlet nad hezkou cihlovou dlažbou do vjezdu. Rodinný dům je totiž příjemná starost na celý život.
Více podrobných informací o projektu POROTHERM DŮM Wienerberger získáte na www.porothermDum.cz
 
Doporučit stránku
Doporučit stránku

Používáním tohoto webu, souhlasíte s využitím cookies pro analýzu návštěvnosti a reklamu. Zásady ochrany osobních údajů.