Porotherm
Bezplatná konzultace
Domovská stránka Porotherm šipečka Slevový poukaz - Zima 2014-15

Slevový poukaz - Zima 2014-15

Získejte slevy na výrobky Porotherm

Vážený zákazníku,

stavba rodinného domu je pro většinu z nás důležitou životní událostí. Pro tuto příležitost jsme pro Vás v rámci zimního poukazu připravili atraktivní slevy až do výše 45 % na cihly, stropy a překlady Porotherm.

Zaregistrujte se do 15. 3. 2015 a získejte zimní Slevový poukaz na cihly, stropy a překlady. Pro získání poukazu, prosíme, vyplňte registrační formulář uvedený níže a přečtěte si podmínky akce.

240x400

Jak slevu získáte? 

  • Po vyplnění registračních údajů ve výše uvedeném odkazu obdržíte emailem Slevový poukaz ve formátu PDF
  • Do pěti pracovních dnů Vás kontaktuje naše operátorka zákaznického servisu a pomůže Vám s podklady pro cenovou kalkulaci a s uplatněním poukazu u vybraných obchodních partnerů výrobce
  • Do objednávky pro Vaši stavbu je nutné, aby stavebniny nebo obchodní partneři výrobce uvedli Vaše jméno, příjmení, místo stavby a kód poukazu, který je uveden v pravém horním rohu

Upozorňujeme, že poukaz je platný pouze na rodinné domy, na které bude zpracována cenová nabídka dle Vašeho požadavku na základě zaslané projektové dokumentace. Konkrétní garantované cenové výhody společnosti Wienerberger se nesčítají a vztahují se na stavby na území ČR.

Pro partnery společnosti Wienerberger jsme připravili další cenové zvýhodnění, které se Vám zobrazí po zadání partnerského kódu do registračního formuláře.

 
 

Slevový poukaz platí pro následující výrobky:

 Porotherm Profi / Profi Dryfix broušené cihly na tenkovrstvou
maltu nebo zdicí pěnu
sleva 45 %
Porotherm 8 Profi / Profi Dryfix
broušené cihly na tenkovrstvou
maltu nebo zdicí pěnu 
sleva 45 % 
Porotherm 44 a 40 EKO+ Profi / Profi Dryfix broušené cihly na tenkovrstvou
maltu nebo zdicí pěnu
sleva 45 %
Porotherm 44 a 40 EKO+ klasické nebroušené cihly na
tepelněizolační maltu
sleva 42 %
Porotherm 50 EKO+ Profi / Profi Dryfix broušené cihly na tenkovrstvou
maltu nebo zdicí pěnu
sleva 45 %
Porotherm 50 EKO+ klasické nebroušené cihly na
tepelněizolační maltu
sleva 42 %
Porotherm T Profi / Profi Dryfix broušené cihly plněné minerální vatou na tenkovrstvou maltu nebo lepidlo sleva 32 %
Porotherm klasické nebroušené cihly na
vápenocementovou maltu
sleva 42 %
Porotherm AKU akustické cihly na
vápenocementovou maltu
sleva 42 %
Překlady Porotherm KP, KP VARIO, Stropní nosníky POT vodorovný nosný i nenosný systém sleva 45 %
Stropní vložky Miako PTH, Věncovky Porotherm VT 8 keramický stropní systém sleva 45%
Malty a omítky pro kompletaci cihlového systému sleva 42%

Slevy se nevztahují na výrobky Terca, Penter a Argeton. Uvedené slevy v této nabídce jsou určeny pouze pro individuální výstavbu rodinného domu na území ČR, nikoli na hromadnou výstavbu RD. Nesčítají se s jinými slevami a jsou kalkulovány z platného ceníku výrobce od 1. 9. 2014. Sleva se vztahuje na ucelené balení palet výrobků. Doprava zdarma je poskytována pouze na ucelené kamiony, tj. min. 18 pal.

 


Pro využití výhod Slevového poukazu je NUTNÉ OBJEDNAT U VÝROBCE DO:
15. 3. 2015

Nutná podmínka TERMÍN VÝVOZU Z VÝROBNÍHO ZÁVODU NEJPOZDÉJI DO:
31. 3. 2015

 

Slevy Vám poskytnou vybrané sklady stavebnin, uvedené na stránce:

www.wienerberger.cz/kontakty

Přejeme Vám mnoho štěstí a pohodu v novém rodinném domě.

Tým společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.  

Krátký příběh o stavbě rodinného domu

Ať už stavíte rodinný dům svépomocí, na klíč, nebo nízkoenergetický dům z cihel, vždy se jedná o náročný projekt. Začíná to pátráním po vhodném parcele, kde strávíte celý život. Pokračuje výběrem správných cihel, které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu. Lidé toužící po tichu potěší akustické stěny. Ti, kdo chtějí snížit náklady na vytápění i na stavbu, sáhnou po zateplených cihlách. Zákazníci bažící po rychlém dokončení zvolí ty broušené a zdící pěnu Dryfix. Půjde jim to spolu od ruky.
 
Když už máte vybrané cihly, začínají starosti s obvodovým zdivem a nosnými příčkami. To už se hlásí ke slovu překlady pod okna a dveře. Na výběr jich máte víc než dost: stavební, keramické, roletové, okenní nebo dveřní. Současně se zamýšlíte nad dobrou stropní konstrukcí. Stropy Miako, stropní systémy nebo panely? Nabídka je široká. Noci dlouhé a sny o dokonalém domu jsou stále živější.
 
Obvodové zdi stojí, strop drží, zateplení domu máte také vyřešené, může se jít zdobit. Zkrášlíte své v potu krvi vypiplané zdi lícovými cihlami. Jejich barvu ale vybírejte s rozmyslem, pár let se na ni budete každý den dívat. Když je dům z cihel hotov, pohodlně se usaďte v obýváku, dejte si nohy na stůl a pomalu začněte přemýšlet nad hezkou cihlovou dlažbou do vjezdu.
 
Rodinný dům je totiž láska a příjemná starost na celý život.
Doporučit stránku
Doporučit stránku

Používáním tohoto webu, souhlasíte s využitím cookies pro analýzu návštěvnosti a reklamu. Zásady ochrany osobních údajů.