Všechny pobočky
Stavební firmy
Partneři
Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.

Firma vznikla v roce 2001 se záměrem podílet se na spokojenosti zákazníků na trhu se stavebními prácemi. Postupně jsme rozšířili naše služby o produkty spojené s prodejem stavebního materiálu a jsme rádi, že Vám již dnes můžeme nabídnout odvětví, jako je doprava řízená logistickým centrem naší společnosti s početným vozovým parkem a půjčovna stavebních strojů a nářadí. Mimo jiné nabízíme k vytížení stroje a vozidla s vysokou užitnou hmotností, které jsou vybavené hydraulickými podávacími zařízeními s vysokou zdvihovou kapacitou. Abychom Vám usnadnili cestu k našim službám i v oblastech vzdálenějších od našeho sídla v Olomouci, otevřeli jsme pro Vás kromě Olomoucké centrály také prodejnu stavebního materiálu v Lutíně a specializovanou prodejnu štěrků, písků a kameniva v Prostějově. Našemi zákazníky jsou nejen soukromé osoby, ale i obce, města a velké společnosti, kterým pomáháme s jejich projekty a pro které jsme postavili řadu kompletních rodinných domů dle specifických požadavků zákazníka. Rovněž jsme se podíleli na dílčích i celkových dodávkách výstaveb, rekonstrukcí, staveb občanské vybavenosti, dopravních staveb a komunikací, inženýrských sítí a mnoho jiného. Od roku 2008 vlastníme certifikáty ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005. Díky provozování středně velkých stavebnin se třemi pobočkami, vlastní autodopravy, půjčovny nářadí a odborně vyškoleným pracovníkům, jsme schopni naplnit většinu stavebních požadavků zákazníků v rámci naší firmy.

Stavební firma SIXL, spol. s r. o.Stavební firma SIXL, spol. s r. o.

Firma vznikla v roce 1992 a od roku 1993 pracuje pod obchodním jménem Stavební firma SIXL spol. s r. o.. Je orientována na provádění kompletních stavebních prací, nákladní autodopravy, zemních prací a obchod se stavebními materiály. Stavební firma SIXL spol s. r. o. vlastní stavební areál a skladové plochy potřebné pro svou činnost a stavební mechanizaci pro provádění kompletních stavebních a zemních prací. Veškerou svoji činnost vykonává firma vlastními zaměstnanci. Jednatelem společnosti je p. Jan Sixl, který má dlouhodobé zkušenosti s řízením staveb historického, bytového, průmyslového a inženýrského charakteru. Dbáme na profesní a řemeslnou tradici, máme stálý tým vlastních pracovníků a spolupracujících řemeslných firem. Na stavby poskytujeme záruku 5 let. Finanční záležitosti řešíme ve spolupráci s Komerční bankou, v jejich bankovní referenci jsme hodnoceni jako seriozní a spolehlivý klient. Firma plní podmínky systému managementu jakosti ISO 9001:2009 a environmentálního managementu ISO14001:2005 a je držitelem příslušných certifikátů. Profesní struktura:

 • zedníci - 24
 • stavební dělníci - 8
 • řidiči, strojníci - 9
 • stavbyvedoucí - 3
 • účetní - 3
 • příprava výroby - 2
Strojní a technické vybavení:
 • 2 x Scania 114 HR+vlek,
 • TATRA 815 S3 sklápěcí,
 • AVIA kontejnerová,
 • jeřáb AD 080 PV 3S,
 • jeřáb AD 20T 815,
 • autodomíchávač,
 • rypadlo kolové Catterpilar,
 • smykem řízený nakladač Catterpilar,
 • mikrobusy,
 • výtahy VS5 a GEDA

STAVO-UNION, stavební spol. s r.o.STAVO-UNION, stavební spol. s r.o.

Společnost STAVO-UNION je již více než 15 let spolehlivým dodavatelem stavebních prací pro velké i malé investory. Působíme zejména v regionu Libereckého kraje, severní části Středočeského kraje a Praze. Sídlo a výrobní zázemí společnosti se nachází v Jablonci nad Nisou, V Aleji 23.

Za dobu svého působení jsme řádně a odborně realizovali řadu různorodých staveb ke spokojenosti našich zákazníků. Hlavním předmětem naší činnosti je provádění pozemních staveb ( průmyslové stavby, stavby občanské vybavenosti, bytové domy, rodinné domy, zateplování budov atd.). Provádíme jak novostavby tak rekonstrukce stávajích staveb. Pro privátní i veřejné investory zajišťujeme činnnost generálního dodavatele stavby nebo můžeme provést pouze dílčí dodávku stavebních prací. V případě požadavku investora zajistíme i tvorbu projektu stavby a související inženýrskou činnost. Realizujeme rovněž stavby v nízkoenergetickém a pasivním standardu. Na základě naší kvalitní práce jsme se k 1.1.2017 stali vybranou stavební firmou pro oblast Libereckého kraje v programu výstavby Porotherm dům, který nabízí řadu výhod pro realizaci stavby rodinného domu v uceleném cihlovém systému. Provádíme stavební práce velkého i malého rozsahu. Kontaktujte nás a my Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku nebo si sjednáme nezávaznou schůzku nad Vašimi stavebními záměry.

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.