Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Adresa:
Masarykova 197, Častolovice, 51750
E-mail:
Telefon:
494 331 111, 602 543 950
Web:
GPS:
50.1277 16.1631

tepelné, zvukové a protipožární izolace

Produkty Isover jsou používány na:  izolaci fasád, střech, spodní stavby, podlahy, půdy, technické izolace v průmyslu. Multi-Komfortní dům Isover.

Chystáte se stavět či rekonstruovat? Zamysleli jste se nad izolačními materiály a nevíte si rady? 

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu. Materiály Isover jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci, ale slouží i jako ochrana před hlukem či jako součást požární bezpečnosti a významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov. 

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products cz a.s.

Izolace podkroví materiály Isover
  • Izolace pro kompletní zateplení domu
  • Minerální izolace z čedičové a skelné vlny
  • Extrudovaný a expandovaný polystyren
  • Unikátní patentované řešení parobrzd Isover Vario
  • Systémová řešení akustiky a požární ochrany
  • Ověřený systém nadkrokevního zateplení šikmých střech
  • Pasivní Multi-Komfortní dům Isover
  • Možnost nákupu na www.isover-eshop.cz

Motto: Nejširší nabídka tepelných, zvukových a protipožárních izolací pro komfortní bydlení.

Dovolujeme si Vám představit společnost Isover, která je v České republice dlouhodobě č. 1 na trhu tepelných izolací a firmou nabízející nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě.
 
Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení. Materiály Isover jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci, ale slouží i jako ochrana před hlukem či jako součást požární bezpečnosti a významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov. Isover má v ČR 3 výrobní závody: Častolovice – moderní závod na výrobu minerálních izolací s tradicí již téměř 50 let, velká část produkce se exportuje. V závodech v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou se vyrábí výrobky z expandovaného polystyrenu. Společnost Isover ČR je tak schopna poskytovat zákazníkům možnost objektivního řešení týkajícího se výběru a aplikace jednotlivých typů izolací. Samozřejmostí je odborné poradenství při volbě nejvhodnějšího typu izolačního materiálu pro dosažení optimálního řešení přesně dle potřeb a požadavků zákazníků, a to jak po stránce technické, tak také po stránce ekonomické. Isover dlouhodobě podporuje a rozvíjí strategii Multi-Komfortního domu – bydlení zajišťujícího ten nejvyšší tepelný a akustický komfort, trvale čistý a zdravý vzduch v interiéru, požární bezpečnost, a to vše při nízkých nákladech na provoz a ohleduplnosti k životnímu prostředí.
Isover TF Profi

Isover TF Profi

Fasádní desky s podélným vláknem jsou vhodné do vnějších kontaktních zateplovacích systémů, kde se lepí a mechanicky kotví na dostatečně soudržný a pevný podklad stěny. Na desky se nanáší další vrstvy systému: tmel, výztužná mřížka, penetrace, omítkovina, nátěr. Tloušťky 30 mm, 40 mm a 50 mm jsou určené pro izolaci ostění.
Isover Domo Plus

Isover Domo Plus

Role ze skelné plsti jsou vhodné pro jakékoli tepelné, zvukové, nezatížené izolace, pro zabudování do konstrukcí zavěšených pohledů, k izolaci dutin (zvýšení protihlukové izolace), i na nepochozí stropní konstrukce. Izolaci je nutné v konstrukci chránit vhodným způsobem (parotěsnící fólie, vhodná ochrana proti usazování prachu u volně ložených izolací).
Isover Sokl 3000

Isover Sokl 3000

Soklové izolační desky s nízkou nasákavostí a vysokou odolností proti průrazu pro tepelné izolace stěn v místech se zvýšeným namáháním vlhkostí, zejména soklů nad terénem, balkony, terasami apod. Oboustranná vaflová struktura pro vysokou přídržnost lepidel a tmelů. Maximální hloubka použití pod terénem 3 m.

Rozhovor s Ing. Liborem Urbáškem

Ing. Libor Urbášek
Představte v pár větách svoji firmu potenciálním zákazníkům.
Naše firma nabízí nejucelenější nabídku tepelných, zvukových a protipožárních izolací na českém trhu. Nabízíme minerální izolaci, EPS, i XPS, izolace pro stavebnictví, energetiku i průmysl. Speciální oblastí jsou hydrofilní izolace pro pěstování rostlin. Samozřejmostí je vysoký důraz na kvalitu výrobků, průběžná inovace, ekologická a hygienická nezávadnost a snaha o systémová řešení.

Čeho by se měli stavebníci vyvarovat?
Lákavé nabídky na nejrůznější druhy tzv. „izolačních materiálů" jako fólie a nátěry, často podpořené zázračnými technickými vlastnostmi, mohou laiky zmást. Z tohoto pohledu doporučuji preferovat osvědčené značky a výrobce se silnou technologickou základnou. Dobré osobní doporučení je vždy nejlepší reklamou.

Jaké změny v sortimentu jste připravili pro letošní rok a co chystáte do budoucna?
Stále se snažíme o inovaci. Letos jsme rozšířili nabídku o speciální minerální desku pro dřevostavby Isover Woodsil, nebo nový výrobek do plochých střech Isover LAM. Máme také přichystanou novinku v oblasti technických izolací. Jako úspěšné systémové řešení pro izolaci pochozích podlah na půdě bych rád uvedl Isover STEPcross.

Jaké používáte komunikační a další nástroje, které pomáhají zákazníkům s rozhodováním?
Jedním z hlavních komunikačních kanálů jsou webové stránky www.isover.cz, kde lidé najdou kompletní informace o produktech, montážní postupy, videonávody, rady jak vybrat izolaci a jakou zvolit tloušťku. Pro větší pohodlí je součástí webu i e-shop.

Ing. Libor Urbášek
ředitel obchodu a marketingu

Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.