Stavební firmy
Stavební firmy

Více než 20 stavebních firem vám zajistí kvalitní stavbu z kvalitních výrobků.

Pro zájemce o stavbu POROTHERM domu jsou po celém území ČR k dispozici pro osobní jednání vybrané stavební firmy, které jsou připraveny uzavřít typovou smlouvu o dílo.
Smlouva může být uzavřena na výstavbu rodinného domu jak podle individuálního projektu dodaného investorem tak i podle libovolného typového projektu. 
 
Stavební firmy jsou proškoleny v rámci nabízeného programu bankou, výrobci stavebních materiálù a zodpovídají za splnění kritérií kvality stanovené spoleěně s nezávislým kontrolním institutem. Potencionální klienti mohou přímo v sídle firmy získat detailní informace o podmínkách výstavby rodinného domu, které budou respektovat jeho individuální přání a potřeby.
Cílem jednání bude stanovení ceny díladoby výstavby od převzetí staveniště až po dokončení stavby.
 
Uvažujete-li o výstavbě rodinného domu a zaregistrujete-li se prostřednictvím kontaktního formuláře, bude kompetentní stavební firma vybrána na základìě okresu místa stavby, kde uvažujete stavět váš rodinný dům.
 

Zde si můžete najít kompetentní stavební firmu právě podle vašeho okresu, kde chcete stavět:

Stavební firmy
Partneři
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.