Porotherm
Bezplatná konzultace

Všechny pobočky

Stavební firmy
Partneři
Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.

Firma vznikla v roce 2001 se záměrem podílet se na spokojenosti zákazníků na trhu se stavebními prácemi. Postupně jsme rozšířili naše služby o produkty spojené s prodejem stavebního materiálu a jsme rádi, že Vám již dnes můžeme nabídnout odvětví, jako je doprava řízená logistickým centrem naší společnosti s početným vozovým parkem a půjčovna stavebních strojů a nářadí. Mimo jiné nabízíme k vytížení stroje a vozidla s vysokou užitnou hmotností, které jsou vybavené hydraulickými podávacími zařízeními s vysokou zdvihovou kapacitou. Abychom Vám usnadnili cestu k našim službám i v oblastech vzdálenějších od našeho sídla v Olomouci, otevřeli jsme pro Vás kromě Olomoucké centrály také prodejnu stavebního materiálu v Lutíně a specializovanou prodejnu štěrků, písků a kameniva v Prostějově. Našemi zákazníky jsou nejen soukromé osoby, ale i obce, města a velké společnosti, kterým pomáháme s jejich projekty a pro které jsme postavili řadu kompletních rodinných domů dle specifických požadavků zákazníka. Rovněž jsme se podíleli na dílčích i celkových dodávkách výstaveb, rekonstrukcí, staveb občanské vybavenosti, dopravních staveb a komunikací, inženýrských sítí a mnoho jiného. Od roku 2008 vlastníme certifikáty ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005. Díky provozování středně velkých stavebnin se třemi pobočkami, vlastní autodopravy, půjčovny nářadí a odborně vyškoleným pracovníkům, jsme schopni naplnit většinu stavebních požadavků zákazníků v rámci naší firmy.

Stavební firma SIXL, spol. s r. o.Stavební firma SIXL, spol. s r. o.

Firma vznikla v roce 1992 a od roku 1993 pracuje pod obchodním jménem Stavební firma SIXL spol. s r. o.. Je orientována na provádění kompletních stavebních prací, nákladní autodopravy, zemních prací a obchod se stavebními materiály. Stavební firma SIXL spol s. r. o. vlastní stavební areál a skladové plochy potřebné pro svou činnost a stavební mechanizaci pro provádění kompletních stavebních a zemních prací. Veškerou svoji činnost vykonává firma vlastními zaměstnanci. Jednatelem společnosti je p. Jan Sixl, který má dlouhodobé zkušenosti s řízením staveb historického, bytového, průmyslového a inženýrského charakteru. Dbáme na profesní a řemeslnou tradici, máme stálý tým vlastních pracovníků a spolupracujících řemeslných firem. Na stavby poskytujeme záruku 5 let. Finanční záležitosti řešíme ve spolupráci s Komerční bankou, v jejich bankovní referenci jsme hodnoceni jako seriozní a spolehlivý klient. Firma plní podmínky systému managementu jakosti ISO 9001:2009 a environmentálního managementu ISO14001:2005 a je držitelem příslušných certifikátů. Profesní struktura:

 • zedníci - 24
 • stavební dělníci - 8
 • řidiči, strojníci - 9
 • stavbyvedoucí - 3
 • účetní - 3
 • příprava výroby - 2
Strojní a technické vybavení:
 • 2 x Scania 114 HR+vlek,
 • TATRA 815 S3 sklápěcí,
 • AVIA kontejnerová,
 • jeřáb AD 080 PV 3S,
 • jeřáb AD 20T 815,
 • autodomíchávač,
 • rypadlo kolové Catterpilar,
 • smykem řízený nakladač Catterpilar,
 • mikrobusy,
 • výtahy VS5 a GEDA

STAVO-UNION, stavební spol. s r.o.STAVO-UNION, stavební spol. s r.o.

Společnost STAVO-UNION je již více než 15 let spolehlivým dodavatelem stavebních prací pro velké i malé investory. Působíme zejména v regionu Libereckého kraje, severní části Středočeského kraje a Praze. Sídlo a výrobní zázemí společnosti se nachází v Jablonci nad Nisou, V Aleji 23.

Za dobu svého působení jsme řádně a odborně realizovali řadu různorodých staveb ke spokojenosti našich zákazníků. Hlavním předmětem naší činnosti je provádění pozemních staveb ( průmyslové stavby, stavby občanské vybavenosti, bytové domy, rodinné domy, zateplování budov atd.). Provádíme jak novostavby tak rekonstrukce stávajích staveb. Pro privátní i veřejné investory zajišťujeme činnnost generálního dodavatele stavby nebo můžeme provést pouze dílčí dodávku stavebních prací. V případě požadavku investora zajistíme i tvorbu projektu stavby a související inženýrskou činnost. Realizujeme rovněž stavby v nízkoenergetickém a pasivním standardu. Na základě naší kvalitní práce jsme se k 1.1.2017 stali vybranou stavební firmou pro oblast Libereckého kraje v programu výstavby Porotherm dům, který nabízí řadu výhod pro realizaci stavby rodinného domu v uceleném cihlovém systému. Provádíme stavební práce velkého i malého rozsahu. Kontaktujte nás a my Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku nebo si sjednáme nezávaznou schůzku nad Vašimi stavebními záměry.

Doporučit stránku
Doporučit stránku

Používáním tohoto webu, souhlasíte s využitím cookies pro analýzu návštěvnosti a reklamu. Zásady ochrany osobních údajů.