Porotherm
Bezplatná konzultace

Saportan s.r.o.

Saportan s.r.o.
Adresa:
Doudlevecká 22/495, Plzeň, 30100
Telefon:
, +420 607 591 707
GPS:
49.7394 13.3794

Firma Saportan s.r.o. působí na trhu od roku 1998, mezi hlavní činnosti firmy patří realizace staveb, projekční, inženýrská a poradenská činnost ve stavebnictví.

K zásadnímu rozvoji firmy došlo v roce 2004 zaměřením na individuální výstavbu, zejména rodinných domů. V roce 2014 firma získala ocenění Cena poroty v rámci soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2013 za stavbu Víceúčelový datový převaděč „Na Vrchách“ Břasy.
Před samotnou výstavbou je možná návštěva našich dosavadních staveb a kontakt se stávajícími zákazníky. Samozřejmostí je přímý kontakt zákazníka s vedením firmy po celou dobu výstavby. Prioritou je pro nás kvalita práce a spokojený zákazník. Rozsah činnosti

  • Realizace veškerých typů staveb (bytové, průmyslové, inženýrské, silniční, ekologické, vodohospodářské atd.) na klíč, ale i dílčí činnosti jako základové desky, hrubé stavby, půdní vestavby, zateplení objektů apod.
  • Novostavby i rekonstrukce
  • Činnosti pro investora od vytipování vhodného pozemku či stavby, koordinaci projekční činnosti, samotnou realizaci staveb až po kolaudaci, poradenskou činnost v oblasti stavebnictví
„Mluví za nás stavby. Spokojeni musí být všichni – náš zákazník, my i naši zaměstnanci a dodavatelé.“
Zdeněk Wiener
jednatel firmy Saportan s.r.o.

Doporučit stránku
Doporučit stránku

Používáním tohoto webu, souhlasíte s využitím cookies pro analýzu návštěvnosti a reklamu. Zásady ochrany osobních údajů.