Porotherm
Bezplatná konzultace

PROALU s.r.o.

PROALU s.r.o.
Adresa:
Vídeňská 340, Vestec u Prahy, 25242
Telefon:
251 810 040, 777 810 987
GPS:
49.9879 14.4927

Roletové systémy, vratová technika

Produkty Proalu jsou používány na:  stínění proti slunci, zajištění proti vloupání a zvýšení tepelné izolace domů a bytů

PROALU s.r.o., roletové systémy, vratová technika, zakázková výroba, montáž a servis

  • Předokenních rolet
  • Venkovních žaluzií
  • Rolovacích a rámečkových sítí proti hmyzu
  • Garážových rolovacích vrat
  • Garážových sekčních vrat
  • Výsuvných markýz
  • Interiérového stínění
  • Systémových parapetů (284)
Předokenní rolety PRO-OP
Rádi bychom Vám představili společnost PROALU s.r.o., výrobce a dodavatele stínící a vratové techniky, která sídlí ve Vestci u Prahy a má zakázkové kanceláře také ve Vlašimi a Hradci Králové.

Výrobní závod je ve Středočeském kraji, ve Vlašimi. Ve všech krajích ČR má autorizované obchodní partnery, kteří odborně dodávají výrobky společnosti a dokáží beze zbytku naplnit motto firmy: „Vše co Vám nabídneme, Vám dodáme s nevšední péčí". Společnost PROALU je s více než 12-ti letou historií osvědčeným partnerem pro dodávky exteriérového stínění domů a bytů.

Motto: „Vše, co Vám nabídneme, Vám dodáme s nevšední péčí"

Firma v roce 2002 začínala svou činnost pod názvem svého zakladatele a jediného majitele pana Tomáše Koutenského a v roce 2005 veškeré své aktivity přenesla do současné PROALU s.r.o. Základním a stále nejdůležitějším výrobním sortimentem firmy jsou předokenní rolety.
Venkovní žaluzie EASY
Postupně se k tomuto nosnému sortimentu přidávaly další výrobky, kterými firma reagovala na vývoj trhu a měnící se preference svých zákazníků. Do portfolia výrobků tak byly zařazeny především venkovní žaluzie, rolovací, nebo pevné sítě proti hmyzu, rolovací vrata, průmyslová vrata a samozřejmě nejžádanější privátní garážová vrata – sekční, výsuvné markýzy a naposledy také program interiérového stínění a moderní systém exteriérového zastínění technickou textilií – screeny. Většinu prodejního sortimentu si firma vyrábí sama a výrobu dalších výrobků zadává spolupracujícím a spolehlivým dodavatelům. Kompletní sortiment firma dodává formou zakázkové výroby a následné montáže u koncového zákazníka, v rodinných domech, bytech, nebo kancelářských a průmyslových objektech. Všechny výrobky jsou vyrobeny způsobem, umožňujícím dosáhnout životnosti v desítkách let, přesto firma zajišťuje na všechny své výrobky záruční, pozáruční nebo preventivní servis.
Působnost společnosti PROALU je po celé ČR. V Praze, Středočeském, Královéhradeckém, Pardubickém, Jihočeském a v Kraji Vysočina má své vlastní zakázkové kanceláře a v dalších krajích, např. Plzeňském, nebo Ústeckém kraji, má své proškolené regionální zástupce.
PRO-VARIO-Z

PRO-VARIO-Z

Venkovní žaluzie v hliníkové schránce jsou umístěny do roletového překladu VARIO. Lamely jsou typu F80, ve tvaru písmene C, hladké. Žaluzie je pro největší výšku otvoru 280 cm. Pohon žaluzií je možný ruční, klikovým mechanismem, nebo elektromotorem. Velmi vhodné je doplnit ovládání o větrnou automatiku, která reaguje na zvýšení intenzity větru vytažením, a tím zajistí ochranu žaluzií před poškozením.
PRO-VARIO-R

PRO-VARIO-R

Rolety v hliníkové schránce jsou umístěny do roletového překladu VARIO. Lamely jsou hliníkové, rozměru 37 x 8 mm, vyplněné PU pěnou. Lze je doplnit roletovou sítí proti hmyzu, která je integrována do společné schránky. Roleta bez sítě proti hmyzu je pro největší výšku otvoru 245 cm. Roleta se sítí proti hmyzu je pro největší výšku otvoru 180 cm. Pohon rolet je možný ruční, nebo elektromotorem, síť proti hmyzu má ovládání ruční s pružinovou protiváhou.
PRO-ARCH-R

PRO-ARCH-R

Rolety v půlkulaté hliníkové schránce jsou umístěny do okenní špalety, před okenní rám, do kterého jsou ukotveny. Lamely jsou hliníkové, rozměru 37 x 8 mm, vyplněné PU pěnou. Lze je doplnit roletovou sítí proti hmyzu, která je integrována do společné schránky. Velikost schránky je možné přizpůsobit výšce stavebního otvoru. Pohon rolet je možný ruční, nebo elektromotorem, síť proti hmyzu má ovládání ruční s pružinovou protiváhou.

Rozhovor s Markétou Kočovskou

Markéta Kočovská
Můžete říct, čím se vaše společnost odlišuje od konkurence?
Jsme specialisté na předokenní rolety a žaluzie. Většinu výrobků si sami vyrábíme a dobře si uvědomujeme jak důležité je zákazníkovi správně poradit. Proto se vždy snažíme navázat se zákazníkem osobní kontakt.

Jaká rizika číhají na Vaše zákazníky, pakliže se rozhodnou podlehnout, mnohdy zdánlivě, výhodnějším nabídkám?
Některé z konkurenčních firem používají při získávání zákazníka všech prostředků, leckdy i klamavých. Dnes a denně zažíváme situace, kdy jsou zákazníci uváděni v omyl. Cílem je mít nejnižší cenu, za každou cenu. Chybí v ní „jakoby" zapomenuté" položky, na které zákazník přijde, až když mu zboží namontují.

Máte či chystáte nějaké bonusy pro zákazníky?
Ano, do 31. 10. 2014 probíhá akce na prodej rolet a žaluzií do překladů VARIO, kdy zákazníci mají mimo slevu 25%, libovolné barevné provedení zdarma.

Jak Vás mohou zákazníci oslovit?
Zdarma zavolat na linku 800 155 000, nebo využít náš web www.proalu.cz Rádi Vás přesvědčíme, že „vše co Vám nabídneme, Vám dodáme s nevšední péčí".

Markéta Kočovská
obchodně-technický poradce ze zakázkové kanceláře ve Vestci

Doporučit stránku
Doporučit stránku

Používáním tohoto webu, souhlasíte s využitím cookies pro analýzu návštěvnosti a reklamu. Zásady ochrany osobních údajů.