Porotherm
Bezplatná konzultace

Gostas s.r.o.

Gostas s.r.o.
Adresa:
Maková 1051, Šestajovice, 25092
Telefon:
, 606 655 563
GPS:
50.1139 14.6783

Jsme stavební společnost působící na trhu od roku 1990. Po 13-ti leté úspěšné činnosti pod hlavičkou fyzické osoby se firma na počátku roku 2003 přeměnila na společnost s ručením omezeným. Firma se zabývá stavební činností převážně rodinných domů na klíč. Provádíme ale též dílčí stavební části od základových desek, hrubých staveb až po rekonstrukce bytů, RD i činžovních domů. V dlouholeté spolupráci můžeme také zajistit kompletní projektovou dokumentaci, vyřízení stavebního povolení, zajištění pozemku či geodetické služby. Díky dlouhodobé kvalitě a nabízeným jistotám jsme se za více než osmdesát realizovaných staveb dostali v „naší“ lokalitě do podvědomí investorů, o čemž nejlépe svědčí, že podstatná většina našich nových zakázek vzniká na základě předchozí zkušenosti či doporučení od spokojených investorů.

  • firma je vedena v programu Porotherm Dům
  • firma byla zařazena mezi G-Servis partnery.
  • firma je zapsána v Seznamu odborných dodavatelů (SOD) Státního fondu životního prostředí pro program „Zelená úsporám“ zaměřený na dotace pro zateplování budov a ekologické zdroje energií.

Doporučit stránku
Doporučit stránku

Používáním tohoto webu, souhlasíte s využitím cookies pro analýzu návštěvnosti a reklamu. Zásady ochrany osobních údajů.