Porotherm
Bezplatná konzultace
Domovská stránka Porotherm šipečka Partneři Porotherm šipečka G SERVIS CZ, s.r.o.

G SERVIS CZ, s.r.o.

G SERVIS CZ, s.r.o.
Adresa:
Dr.Holubce 763/01 , Třebíč, 67401
Telefon:
234 054 326, 603 154 024
GPS:
49.224 15.889

typové projekty

Projekty a realizace rodinných domů

Produkty G SERVIS CZ pokryjí veškerou představební fázi stavby rodinného domu.
Naše společnost působí na českém trhu 20 let. Za tu dobu jsme vyprojektovali tolik rodinných domů, ze kterých by se dalo postavit město o velikosti Chomutova.
 
Svým zákazníkům nabízíme komplexní činnost v oblasti projektové přípravy stavby rodinných domů. Tak jako v každé oblasti by se měl zákazník vždy obracet na profesionála ve svém oboru. S G SERVIS CZ si stavebník může být jistý, že spolupracuje s odborníkem ve zpracování projektové dokumentace!

G SERVIS CZ, s. r. o.

Rodinný dům Vermont 4
  • Zajištění kompletní projektové dokumentace ke stavebnímu řízení
  • Nejširší nabídka typových projektů
  • na českém trhu
  • Zpracování individuálních projektů dle přání klienta
  • Komplexní řešení pozemku – rozvržení pozemku, studie zahrady, model pozemku
  • Služby interiérového a zahradního architekta
  • Doplňkové projekty pro stavbu domu – garáže, stání, altány, ploty, žumpy
  • Zpracování projektů osazení domu na pozemek, výkazu výměr, položkového rozpočtu, průkaz ENB, měření radonu
  • Zajištění stavebního povolení

Motto: Především kvalitně a komplexně zpracovaná projektová dokumentace je ten správný základ pro stavbu domu. Náš tým odborníků je připraven vám kdykoliv pomoci s výběrem vašeho ideálního bydlení a připravit pro stavební firmu kvalitní podklady pro samotnou stavbu domu.

Rodinný dům Absolut
G SERVIS CZ, s.r.o. je ryze česká projekční kancelář, která se zabývá projektováním rodinných domů již 20 let. Nabízí nejširší portfolio projektů rodinných domů na českém trhu a zároveň je největším dodavatel projektové dokumentace.

Projekty rodinných domů ale nejsou to jediné, co firma svým zákazníkům dodává a zprostředkovává. Nabízí především komplexní řešení pro stavbu rodinných domů, které začíná logickým rozvržením pozemku, pokračuje samotným projektem, ať typovým, či individuálním, projektem osazení, přípojek, doplňkových staveb, přes dokumenty potřebné ke stavebnímu povolení, jako je měření radonu, průkaz ENB, dokumenty užitečné, jako je výkaz výměr, či položkový rozpočet, až po výhodné slevy na stavební materiály či doporučení té nejvhodnější stavební firmy právě z vašeho regionu.

Výběr kvalitního dodavatele projektových služeb dokáže pozitivně ovlivnit celou stavbu rodinného domu. Nebojte se tedy obrátit na G SERVIS CZ jako na zkušené profesionály ve svém oboru.
 
Katalog rodinné domy 2014

Typový projekt G SERVIS CZ 

V nejširší nabídce typových projektů na českém trhu si každý stavebník najde svůj vysněný dům. Na výběr jsou domy moderní, klasické, vesnické, bungalovy či s plochou střechou. Všechny projekty se vyznačují kvalitou a originalitou zpracování. Změny projektu na přání je samozřejmě možné zapracovat.
 

Individuální projekt G SERVIS CZ 

Zákazníci, kteří preferují individuální přístup a nevyhovuje jim z různých důvodů typové řešení již nemusí chodit jinam.
Projektová dokumentace
Stavebníkům nabízíme zpracování individuálního projektu přímo dle jejich požadavků a přání. Individuálně též navrhneme interiér, pozemek, či pomůžeme přímo s výstavbou rodinného domu.
 

Výhodný balíček projektové dokumentace 

Na stavební úřad stavebník musí donést několik povinných dokumentů. A proto nabízíme výhodný balíček dokumentace, se kterým nejenom ušetříte, ale budete mít pohromadě všechny potřebné a požadované dokumenty ke stavebnímu řízení. Balíček obsahuje: typový projekt, průkaz ENB, osazení domu na pozemek.

Rozhovor s Tomášem Rozsívalem 

Tomáš Rozsíval

V čem spatřujete hlavní přínos a jedinečnost firmy?
Naše společnost působí na českém trhu již 20 let a kromě zkušeností našich odborníků a projektantů nabízí také nejširší portfolio typových projektů na českém trhu. Zároveň nabízíme komplexní služby v oblasti projektování.

Jakým rizikům by se měli vyvarovat stavebníci?
Již několikrát jsme zaznamenali veliký rozdíl především v kvalitě zpracování a kvalitě detailů v projektové dokumentaci od různých dodavatelů. Pro pohodovou a bezproblémovou stavbu doporučujeme zákazníkům, aby si vyžádali vzorový projekt, na kterém se můžou přesvědčit o kvalitě zpracování dokumentace od daného projektanta. Kvalitně zpracovaným projektem totiž zákazník ušetří především náklady za vícepráce, které se musí dodělávat, jelikož na ně v projektu nebylo myšleno, či byly detaily v projektu špatně zpracované.

Máte pro své zákazníky připravené nějaké zajímavé bonusy?
Nabízíme našim zákazníkům výhodný balíček projektové dokumentace, kterou si tak jako tak stavebník musí pořídit, než půjde na stavební úřad. Pokud si tuto dokumentaci pořídí u nás, ušetří několik tisíc korun, které se vždy do začátku stavby domu budou hodit.

Uveďte, jaké využíváte komunikační nástroje a připojte vzkaz stavebníkům.
Rád bych našim zákazníkům vzkázal, aby se nebáli a kdykoliv nás kontaktovali. Disponujeme rozsáhlým týmem odborníků, kteří mají neocenitelné zkušenosti v projektování rodinných domů. Můžete nás kontaktovat na naší zákaznické lince, potkat nás na výstavách, objednat se na osobní konzultaci do našich kanceláří, nebo nám napsat přes náš Facebook profil www.facebook.com/gserviscz

Tomáš Rozsíval
ředitel G SERVIS CZ s.r.o.

Doporučit stránku
Doporučit stránku

Používáním tohoto webu, souhlasíte s využitím cookies pro analýzu návštěvnosti a reklamu. Zásady ochrany osobních údajů.