Porotherm
Bezplatná konzultace
Domovská stránka Porotherm šipečka Partneři Porotherm šipečka Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Adresa:
Masarykova 197, Častolovice, 51750
Telefon:
494 331 111, 602 543 950
GPS:
50.1277 16.1631

tepelné, zvukové a protipožární izolace

Produkty Isover jsou používány na:  izolaci fasád, střech, spodní stavby, podlahy, půdy, technické izolace v průmyslu. Multi-Komfortní dům Isover.

Chystáte se stavět či rekonstruovat? Zamysleli jste se nad izolačními materiály a nevíte si rady? 

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu. Materiály Isover jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci, ale slouží i jako ochrana před hlukem či jako součást požární bezpečnosti a významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov. 

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products cz a.s.

Izolace podkroví materiály Isover
  • Izolace pro kompletní zateplení domu
  • Minerální izolace z čedičové a skelné vlny
  • Extrudovaný a expandovaný polystyren
  • Unikátní patentované řešení parobrzd Isover Vario
  • Systémová řešení akustiky a požární ochrany
  • Ověřený systém nadkrokevního zateplení šikmých střech
  • Pasivní Multi-Komfortní dům Isover
  • Možnost nákupu na www.isover-eshop.cz

Motto: Nejširší nabídka tepelných, zvukových a protipožárních izolací pro komfortní bydlení.

Dovolujeme si Vám představit společnost Isover, která je v České republice dlouhodobě č. 1 na trhu tepelných izolací a firmou nabízející nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě.
 
Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení. Materiály Isover jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci, ale slouží i jako ochrana před hlukem či jako součást požární bezpečnosti a významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov. Isover má v ČR 3 výrobní závody: Častolovice – moderní závod na výrobu minerálních izolací s tradicí již téměř 50 let, velká část produkce se exportuje. V závodech v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou se vyrábí výrobky z expandovaného polystyrenu. Společnost Isover ČR je tak schopna poskytovat zákazníkům možnost objektivního řešení týkajícího se výběru a aplikace jednotlivých typů izolací. Samozřejmostí je odborné poradenství při volbě nejvhodnějšího typu izolačního materiálu pro dosažení optimálního řešení přesně dle potřeb a požadavků zákazníků, a to jak po stránce technické, tak také po stránce ekonomické. Isover dlouhodobě podporuje a rozvíjí strategii Multi-Komfortního domu – bydlení zajišťujícího ten nejvyšší tepelný a akustický komfort, trvale čistý a zdravý vzduch v interiéru, požární bezpečnost, a to vše při nízkých nákladech na provoz a ohleduplnosti k životnímu prostředí.
Isover TF Profi

Isover TF Profi

Fasádní desky s podélným vláknem jsou vhodné do vnějších kontaktních zateplovacích systémů, kde se lepí a mechanicky kotví na dostatečně soudržný a pevný podklad stěny. Na desky se nanáší další vrstvy systému: tmel, výztužná mřížka, penetrace, omítkovina, nátěr. Tloušťky 30 mm, 40 mm a 50 mm jsou určené pro izolaci ostění.
Isover Domo Plus

Isover Domo Plus

Role ze skelné plsti jsou vhodné pro jakékoli tepelné, zvukové, nezatížené izolace, pro zabudování do konstrukcí zavěšených pohledů, k izolaci dutin (zvýšení protihlukové izolace), i na nepochozí stropní konstrukce. Izolaci je nutné v konstrukci chránit vhodným způsobem (parotěsnící fólie, vhodná ochrana proti usazování prachu u volně ložených izolací).
Isover Sokl 3000

Isover Sokl 3000

Soklové izolační desky s nízkou nasákavostí a vysokou odolností proti průrazu pro tepelné izolace stěn v místech se zvýšeným namáháním vlhkostí, zejména soklů nad terénem, balkony, terasami apod. Oboustranná vaflová struktura pro vysokou přídržnost lepidel a tmelů. Maximální hloubka použití pod terénem 3 m.

Rozhovor s Ing. Liborem Urbáškem

Ing. Libor Urbášek
Představte v pár větách svoji firmu potenciálním zákazníkům.
Naše firma nabízí nejucelenější nabídku tepelných, zvukových a protipožárních izolací na českém trhu. Nabízíme minerální izolaci, EPS, i XPS, izolace pro stavebnictví, energetiku i průmysl. Speciální oblastí jsou hydrofilní izolace pro pěstování rostlin. Samozřejmostí je vysoký důraz na kvalitu výrobků, průběžná inovace, ekologická a hygienická nezávadnost a snaha o systémová řešení.

Čeho by se měli stavebníci vyvarovat?
Lákavé nabídky na nejrůznější druhy tzv. „izolačních materiálů" jako fólie a nátěry, často podpořené zázračnými technickými vlastnostmi, mohou laiky zmást. Z tohoto pohledu doporučuji preferovat osvědčené značky a výrobce se silnou technologickou základnou. Dobré osobní doporučení je vždy nejlepší reklamou.

Jaké změny v sortimentu jste připravili pro letošní rok a co chystáte do budoucna?
Stále se snažíme o inovaci. Letos jsme rozšířili nabídku o speciální minerální desku pro dřevostavby Isover Woodsil, nebo nový výrobek do plochých střech Isover LAM. Máme také přichystanou novinku v oblasti technických izolací. Jako úspěšné systémové řešení pro izolaci pochozích podlah na půdě bych rád uvedl Isover STEPcross.

Jaké používáte komunikační a další nástroje, které pomáhají zákazníkům s rozhodováním?
Jedním z hlavních komunikačních kanálů jsou webové stránky www.isover.cz, kde lidé najdou kompletní informace o produktech, montážní postupy, videonávody, rady jak vybrat izolaci a jakou zvolit tloušťku. Pro větší pohodlí je součástí webu i e-shop.

Ing. Libor Urbášek
ředitel obchodu a marketingu

Doporučit stránku
Doporučit stránku

Používáním tohoto webu, souhlasíte s využitím cookies pro analýzu návštěvnosti a reklamu. Zásady ochrany osobních údajů.