Porotherm
Bezplatná konzultace
Domovská stránka Porotherm šipečka Kolečko jarních výhod

Kolečko jarních výhod - cihly Porotherm

získejte pro svůj dům výhody za minimálně 100 000 Kč

Jaro je za dveřmi. S ním přijde teplo, slunce a konečně i možnost začít stavět vaše nové hnízdo. Vytáhněte stavební kolečko a přijeďte si k nám pro fůru výhod.

konec akce
Kolečko jarních výhod

Garantovaná sleva pro váš dům na min. 85.000 Kč

Minimální sleva na kompletní keramický systém Porotherm
85.000 Kč
Získejte slevy nejen na tyto výrobky:
 • Porotherm dryfix (cihly plněné minerální vatou)
 • broušené cihly Porotherm
 • akustické cihly
 • vodorovné nosné i nenosné konstrukce (stropy a překlady)
 • malty
 • omítkové směsi
 • cihlové dlažby a další produkty z keramického systému Porotherm
 

Naložte si do kolečka i balíček výhod za 15.000 Kč

 25 pytlů malty pro založení cihel
5.021 Kč
 100 ks stěnových nerezových spon pro napojení příček
1.077 Kč
 2 ks aplikační pistole pro zdící pěnu 1.437 Kč
Podtrženo sečteno máte k 85 000 Kč i pomocníky na stavbu za 7.535 Kč. Pokud jste zvolili obvodové zdivo z cihel plněných minerální vatou Porotherm T Profi získáte krom skvělé izolace i:
 proškolení a pomoc se založením stavby v délce 5 hodin za 3.630 Kč
  2 ks balení hydroizolační fólie Porotherm ZIP - H 500x1,0  za 4.174 Kč
Pokud stavíte rodinný dům v České republice, máte k němu projektovou dokumentaci, stačí si přečíst podmínky, vyplnit formulář a můžete začít tůrovat kolečko.

Jak to přesně probíhá

 1. Vyplňte formulář na této stránce a obdržíte elektronický slevový poukaz s unikátním kódem.

 2. Do 3 pracovních dnů po registraci se vám ozve naše operátorka zákaznického servisu, která Vám pomůže s potřebnými podklady ke snadnému získání všech výhod a uplatněním poukazu u našich vybraných obchodních partnerů.

 3. Cenovou kalkulaci Vám zpracujeme podle Vámi zaslaných výkresů projektové dokumentace s minimální slevou 85 000 Kč (podmínkou je ceníková cena dodávky stavebního materiálu nejméně za 220.000 Kč vč. DPH).

Všechny uvedené hodnoty (ceny) a sleva jsou včetně DPH. Sleva se nevztahuje na výrobky Terca Klinker. Uvedená sleva v této nabídce je určena pouze pro individuální výstavbu rodinného domu na území ČR, nikoli na hromadnou výstavbu RD. Nesčítá se s jinými slevami a je kalkulována vždy z platného ceníku výrobce. Sleva se vztahuje na ucelené balení palet výrobků. Doprava zdarma je poskytována pouze na ucelené kamiony, tj. min.18 pal.

Důležitá upozornění

 • Seznam stavebnin zapojených do akce najdete zde. Případně Vám s jejich výběrem pomohou naše asistentky.

 • Do objednávky pro Vaši stavbu je nutné, aby stavebniny, které se rozhodnete v rámci podmínek akce využít, uvedly Vaše jméno, příjmení, místo stavby a celý kód slevového poukazu. Ten se nachází v pravém horním rohu poukazu.

Platnost akce a termíny

Pro využití výhod slevového poukazu si musíte u výrobce zadat objednávku nejpozději do 31. 5. 2015.
 
Termín vývozu z výrobního závodu je nejpozději do 31. 7. 2015.
Přívítejte jaro na své stavbě s novými pomocníky a finanční úsporou.
Tým společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. 

Krátký příběh o stavbě rodinného domu

Ať už stavíte rodinný dům svépomocí, na klíč, nebo nízkoenergetický dům z cihel, vždy se jedná o náročný projekt. Začíná to pátráním po vhodné parcele, kde strávíte celý život. Pokračuje výběrem správných cihel, které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu. Lidé toužící po tichu potěší akustické stěny. Ti, kdo chtějí snížit náklady na vytápění i na stavbu, sáhnou po zateplených cihlách. Zákazníci bažící po rychlém dokončení zvolí ty broušené a zdící pěnu Dryfix. Půjde jim to spolu od ruky.
 
Když už máte vybrané cihly, začínají starosti s obvodovým zdivem a nosnými příčkami. To už se hlásí ke slovu překlady pod okna a dveře. Na výběr jich máte víc než dost: stavební, keramické, roletové, okenní nebo dveřní. Současně se zamýšlíte nad dobrou stropní konstrukcí. Stropy Miako, stropní systémy nebo panely? Nabídka je široká. Noci dlouhé a sny o dokonalém domu jsou stále živější.
 
Obvodové zdi stojí, strop drží, zateplení domu máte také vyřešené, může se jít zdobit. Zkrášlíte své v potu krvi vypiplané zdi lícovými cihlami. Jejich barvu ale vybírejte s rozmyslem, pár let se na ni budete každý den dívat. Když je dům z cihel hotov, pohodlně se usaďte v obýváku, dejte si nohy na stůl a pomalu začněte přemýšlet nad hezkou cihlovou dlažbou do vjezdu.
 
Rodinný dům je totiž láska a příjemná starost na celý život.
Doporučit stránku
Doporučit stránku

Používáním tohoto webu, souhlasíte s využitím cookies pro analýzu návštěvnosti a reklamu. Zásady ochrany osobních údajů.